MONTÉR

Společnost : MBG, spol. s r. o., Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh

Hledá spolehlivé montéry pro našeho externího dodavatele montáží

MONTÉR

Náplň práce:

  • Montáž regálových systémů – čerpací stanice, designové obchody (kovo, dřevo, plast)
  • Montáž – kompletace nábytku

Požadujeme:

  • Minimálně výuční list
  • ŘP sk. B
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v elektronice, dle zákona č. 250/2021 Sb. – výhodou
  • Ochotu cestovat za prací (v rámci ČR i zahraničí)
  • Osobní zodpovědnost
  • Praxe v oboru – vítána

Nabízíme:

  • Zajímavou a tvůrčí práci pro naše zákazníky jako jsou např: Amazon, Holba, Adidas, Dyson, Calvin Klein
  • Montáže s orientací na zahraniční trhy: Evropa, Amerika, Japonsko
  • Zaškolení
  • Jedná se o montážní práce pro našeho externího dodavatele montáží pro MBG, spol. s r.o.

Mzda: Dohodou

Nástup: Možný ihned

Nabídky předložte spolu se stručným životopisem osobně, nebo na adresu:

MBG, spol. s r.o., Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh

kontakt: Silvie Vyroubalová

Tel. 583 401 316

e-mail: silvie.vyroubalova@mbg.cz

www.mbg.cz