Zámečník – obsluha ručního svařování laserem

Náplň práce:

  • Spojení ocelových dílců dle výkresové dokumentace za pomocí ručního svařovacího laseru
  • Zámečnické práce

Požadujeme:

  • výuční list v oboru zámečník/strojírenství
  • Platný svářečský průkaz: Metoda ZK 135 MAG – výhodou
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Praxe ve výrobě – výhodou
  • Manuální zručnost, důslednost, přesnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zajímavou a tvůrčí práci pro naše zákazníky jako jsou např: Amazon, Holba, Adidas, Dyson, Calvin Klein
  • Zázemí stabilní společnosti s orientací na zahraniční trhy: Evropa, Amerika, Japonsko
  • Výkonnostní prémie
  • Zaškolení
  • Příspěvek na podnikové stravování formou stravenkového paušálu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené

Mzda: Dohodou

Nástup: Možný ihned

Nabídky předložte spolu se stručným životopisem osobně, nebo na adresu:

MBG, spol. s r.o., Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh

kontakt: Silvie Vyroubalová

Tel. 583 401 311

e-mail: silvie.vyroubalova@mbg.cz

www.mbg.cz

V Zábřehu dne: 6.6.2024